Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Ücretsiz WordPress Sohbet Teması

7 Şubat 2020, Cuma Kategori: Genel wordpress 1633 0

Merhabalar , siz değerli misafirlerimiz için bu yazımız da bir adet ücretsiz wordpress sohbet teması paylaşıp , kurulumunu ve ayarlarını anlatmaya çalışacağız. Öncelikle bu temayı kullanmak isteyenler , bir kaç ayar yapmayı göze alacaklarını yazımızın başın da bilsinler. Kesinlikle çok teknik bilgi ve birikime ihtiyaç duymayacaklar sohbet teması kurulumu anlatımını sırası ile takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sizlere tamamen ücretsiz wp sohbet teması paylaşımımızın ilk önce tema görselini paylaşalım ;

Sohbet teması görseli :

Ücretsiz WordPress Sohbet Teması
Ücretsiz WordPress Sohbet Teması

Yukarıda ki görüntü wordpress sohbet teması üst görünümüdür. Nickname ( Rumuz ) , password ( Şifre ) bilgileriniz ile sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

Sohbetalemi.Net
Ücretsiz WordPress Sohbet Teması
Sohbet temaları

Bir üstte görmüş olduğunuz görsel tam olarak sitenizin nick ve şifre girişi yaptığınız üst görselinin altına denk gelmektedir. Tamamen size özel olarak ayarlaya bilirsiniz. Biz Sohbet aLemi ekibi olarak editlediğimiz sohbet temasında Forum aLemi bilgi paylaşım platformumuzun adresini ve günlük burç yorumlarımızın gine forum üzerinden olan bağlantısını paylaştık.

WordPress için yapılmış ücretsiz sohbet teması paylaşımımız da ki temanın orta ve alt bölümü de ayarlanabilir bloklardan oluşur.. Tema da ki alan da sohbet siteleri için blok yazı ( makale ) paylaşım alanları , sohbet sitenizdeki üyelere ait ( yada herhangi bir foto galeri ) resimlerin paylaşılabileceği alanlar mevcut.

Ayrıca mIRC Script kullanmayı seven kullanıcılarınız için wordpress siteniz üzerinden mIRC indir , mirc yükle , mirc script download gibi butonlar ile mIRC Sohbet script indirme bölümü oluştura bilirsiniz. Özenle bölünmüş orta blok kutucuklarına IRC sohbet , web sohbet , sohbet temaları , chat odaları hakkın da detaylı bilgiler girerek hem tanıtımınızı daha geniş olarak yapar hem de kullanıcılarınızı bilgilendirir siniz.


Diğer makalelerimize göz atmak isterseniz lütfen aşağıdaki linkleri takip ediniz. sohbetalemi.net olarak faydalanacağınızı düşündüğümüz tüm konular hakkın da yazılarımız mevcuttur.


Ücretsiz WordPress Sohbet teması Kurulumu

Öncelikle chat odalarınızın olmazsa olmazı sohbet siteniz için kullanacağınız ücretsiz temanın tam olarak görseline aşağıda ki canlı demo adresinden ulaşabilirsiniz.

Wp Sohbet Teması CANLI DEMO

Şimdi sohbet temasını kurmak için gerekli olan ana dosyamızı aşağıdaki linkten indirelim ;

WordPress Sohbet Temaları İNDİR

Chat Theme download işlemini yaptıktan sonra sohbet-tema.zip ( cafegenc sohbet teması ) dosyamızı muhabbet amaçlı kurduğumuz chat sitesinin hostuna aktaralım. Bunun için dilerseniz CPANEL kullanabilirsiniz. Tema dosya aktarımı daha hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleşecektir.

Cpanel girişinizi yapıp , dosya görüntüleyici menüsüne girdiğiniz de karşınıza çıkan ekrandan / public-html / sekmesine geçerek yeniden açılan ekran da sırası ile wp-content ve themes klasörlerini seçerek sohbet teması zipli dosyasını buraya aktaralım.

Buraya dosyamızı aktardıktan sonra , cpanel üzerinden dosyamıza sağ tışla tıklayarak karşımıza çıkan menüden Extract ( Ayıklama ) seçeneğini seçerek dosyamızı kullanılabilir hale getirelim.

WordPress tema kurulumu işlemini tamamlamak ve tema dizayn kısmına giriş yapabilmek için öncelikle sitenizin admin paneline giriş yapalım.

http://siteniz.com/wp-admin burada görmüş olduğunuz gibi wordpress site adresinizin sonuna /wp-admin yazmak sureti ile giriş yapıyoruz. Giriş işlemini gerçekleştirten sonra sol menüde bulunan görünüm sekmesinden temaları seçip açılan ekranda yüklediğimiz temayı işaretleyip etkinleştir diyoruz.

Yukarı da anlatılan wp sohbet teması kurulumu için geçerli olan adımları tek tek uyguladığınız taktir de wordpress admin paneliniz size bir mesaj panosu açacaktır. Bu mesaj da kullandığınız temanızın gereksim duyduğu tüm pulings yani tema eklentileri mevcuttur.

dikkat
Dikkat

Sırası ile ve buraya dikkat kesinlikle tane tane yükleyip eklentileri etkinleştirmelisiniz. Toplu halde seçip yapıp wordpress sohbet teması için gerekli olan eklentileri yükleyip etkinleştirmeyi seçtiğiniz zaman bağlantınız ya da hostunuz ile alakalı sorun ve kesintilerden dolayı temanız düzgün çalışmayabilir.


Bu işlemlerden sonra artık size ait olan wp sohbet teması üzerinde dilediğiniz ekleme ve çıkarma işlemlerini yapabilir. Gözünüz de canlandırdığınız chat odası ve mobil sohbet sitesi içeriğine uygun gördüğünüz şekilde tema görselini dizayn edebilirsiniz.

Sohbet Teması Hazır İçerik

Şuan ki Sohbet Tema Canlı Demo ve wordpress teması görselin de gördüğünüz hali ile kullanmak isteyen için aşağıda ki linkte bitmiş hali ile hazır bir wordpress içerik dosyası paylaşacağım .

WordPress Sohbet Teması Hazır İçerik Dosyası

Yukarıda ki dosyayı indirerek , wordpress admin paneliniz de bulunan araçlar sekmesinden içe aktar seçeneği ile dosyayı uploand yöntemi ile temaya gösterip yükleyebilirsiniz.

Bizler Mobil Sohbet , IRC Sohbet , Web Sohbet , Chat odaları , Chat Sohbet siteleri için aldığımız , tarafımıza ait olan domainlerimizden CAFEGENC Sohbet sitesi için gönül rahatlığı ile kurup kullanmaktayız. Tema da herhangi virüslü bir dosya , spam vb. sitenize zarar vericek kod bulunmamaktadır.

Alem Sohbet Görsün sloganı ile geveze sohbet severler için sadece chat odaları makaleleri değil sohbet odaları sahiplerinin yararlanabileceği wordpress temaları da paylaşmaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz ki piyasa da ücretsiz wordpress sohbet temaları ya çok az yada sabit bir kaç tema bir çok kullanıcı tarafından kullanılmakta. Kendi sitenizi farklı kılmak için sohbet temasını demenizi tavsiye ederim .. Sohbetalemi.Net saygılarımızla..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir