Mobil Radyo Yayını Broadcast Myself

Ana Sayfa / Mobil Radyo Yayını Broadcast Myself

Mobil Radyo Yayını Broadcast Myself

ExCaLuBuR     01-10-19     Chat Sohbet     Mobil Radyo Yayını Broadcast Myself     34 Defa Okundu

Mobil radyo yayını yapmak için cep telefonlarımıza indirmemiz gereken program hakkında bir yazımızı paylaşacağız sizlerle.

Mobil Dj ‘lik için program

Sizlere Broadcast Myself Programı ayarları nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağız. Bu program ile online dj olabilir , mobil telefonlarınız dan radyo yayını yapabilirsiniz. Mobil sohbet odaları için yayın yapmaya yaramaktadır.

İlk Başta Programı Google Play Store den telefonumuza indiriyoruz ve daha sonra karşımıza çıkan ekrandan programı açıyoruz. Broadcast Myself açtıktan sonra karşımıza ilk çıkan görüntü ile alt kısımda bulunan ayarlar simgesine geçiyoruz..

Broadcast Myself  Mobil radyo yayını
Broadcast Myself Mobil radyo yayını

Ayarlar kısmına tıkladıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan bu ayarlar kısmına geçiyoruz.

Broadcast Myself ayarları açtıktan sonra yayında çalmak istediğiniz şarkılar klasörünü seçiyorsunuz ekranda görüldüğü gibi.

Şarkı klasörü bizde Download olduğu için onu seçiyoruz seçtikten sonra Choose ‘ye tıklıyoruz. Outhput Mode ayarı Shoutcast Server olarak seçiyoruz. Üçüncü ayarımız ;

Radyo Bağlantı Ayarları

Outhput Settings ‘e tıklıyoruz. Dördüncü ve son ayar kısmına geldiğimizde ise Hostname yazan yere Radyonuzun İp adresini yazıyoruz. Port yazan yere de Radyonuzun Portunu yazıyoruz. Path yazan yere de Radyonuzun Şifresini yazıyorsunuz.

Mp3 Encoder Bitrate ayarını ise 32kbsit/s olarak ayarlayın ve uygulamadan çıkış yapıp tekrar girin otomatik olarak kendini kendisi düzenleyecektir.

Herkese İyi Yayınlar Dilerim…

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?