Sohbet 2022: Mobil Uyumlu

Ana Sayfa / Sohbet 2022: Mobil Uyumlu

Sohbet 2022: Mobil Uyumlu

ExCaLuBuR     20-03-22     sohbet     Sohbet 2022: Mobil Uyumlu     38 Defa Okundu

Sohbet odaları 2022 yılında yenilikler sunmaya devam ediyor. Örnek olarak, web chat girişleri ve mobil sohbet applet’i güncelledik. Bunun yanı sıra irc sunucuları içerisinde mirc socket bot sistemimizde komut ve sistem güncellemeleri yaptık.

Sohbet Odalarına Katılmak İster misin ?

Muhabbet etmek adına kurulan sanal sohbet odaları geçmişten günümüze varlığını koruyor. Bildiğiniz üzere yıllar içerisinde teknolojik gelişmeler ile varlığı korundu. Bu gelişmelerin başında mirc socket botlar var. Eggdrop Script ile başlayan yolculuk, mirc scripting alt yapısı ile daha hızlı ve kullanışlı hal aldı. Ancak eggdrop script tcl yazılımları tamamen ortadan kalkmadı.

sohbet
sohbet

IRC Ağlarınıza giren kullanıcıların chat odası içerisinde sadece muhabbet etmek istediği doğruyu yansıtmaz. Tabi ki size zarar vermek saldırmak isteyecek botnet kullanmak isteyecek kişiler de olacaktır.

Bu yüzden sürekli irc güvenliği , bot yapısı , unrealircd modülleri elden geçirilmekte.

Web siteleri de hosting işletmecileri sayesinde güvenlik açısından kontrol altında tutularak güvenirliliği arttırdı. Buna Cloudflare gibi cdn proxy sunucuları da yardımcı oldu.

Cloudflare CDN Proxy Hizmeti

Google arama motoru , trend keyword ( popüler anahtar kelime ) içerisinde de halen kayda değer aramalar mevcuttur.

Flört ve arkadaşlık sitesi arayanların da tercihi olmaktayız. Partner arayışında ki insanlar için iyi bir alternatif. Samimi diyaloglar kurmak , canlı ve görüntülü konuşmak da yine alternatif bir tercih. Günümüzde daha çok tercih edildiği de bilinen bir gerçek.

Radyo canlı dinle özelliğinden de bahsedelim. Online dj arkadaşlar , Mobil radyo programları sayesinde akıllı cihazlarından da yayın alabiliyor. Bahsi geçen uygulama ve yazılımlar tamamen ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Ancak parasız ve bedava olan siteler gibi ücretli olarak kanal ve yetki satan sunucular da bulunuyor.

Biz etik ve ahlaki kurallar başta olmak üzere tüm yetişkin ve genç bireylere eşit olarak davranıyoruz. Dini ve islami konulardan siyasi konulara kadar rahatça konuşabilirsiniz. Dolayısıyla bizler öncelikle kurallar ile baskılamaktan ziyade ortak dili kullanan insanların muhabbet ortamı olmak istiyoruz. Benzer şekil de tarafsız olarak yaptırım uyguluyoruz. Mesela yetkili birini tanımak irc ağlarına yeni giren bir kullanıcıdan farksızdır. Birincisi kişiler tüm sıfatlarından uzak olarak insan oldu olduğu için bziler adına değeri hak ediyor.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter