Sohbet Sitesi Hakkında

Ana Sayfa / Sohbet Sitesi Hakkında

Sohbet Sitesi Hakkında

Sizlere sohbet sitesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu yazımız tam olarak hakkımızda yazısı olarak sizleri daha fazla bilgilendirme adına yazılmıştır.

Tahmini okuma süresi 2 dakika

Makalemizim bundan sonraki bölümlerinde mobil sohbet sitesi içerisinde bulabileceğiniz özellikleri ele alacağız. Ne yapıyoruz , temel prensibimiz nedir ?. Bu soruların cevaplarını sizlere vermeye çalışalım.

Sohbet Sitesi Hakkında
Sohbet Sitesi Hakkında

Sohbet Alemi ekibi olarak Alem Sohbet sloganı ile irc sunucusu açmaya karar verdiğimizde , bazı temel prensipler belirledik. Bu prensiplerimizim en önemlisi hiç bir şart ve zeminde ticari amaları gözetlemeyeceğiz. Yani sizlerin katılımı ile oluşan popülerlik ve sohbet odalarının kalabalığını kullanarak işi paraya dökmeyeceğiz.

Sohbet Sitesi Hakkında

Öncelikle yukarıda ki bahsettiğimiz sohbet sitesini ticarete dökme konusunda kimseyi yadırgamadığımızı ama bunun irc yapısına zarar verdiğini belirtelim. Tercih meseledir ve saygı duymaktan başka yapabilecek bir seçeneğimiz yok. Biz aynı mantıkla aynı yoldan ilerlemeyerek elimizden geleni yapmaktayız.

IRCd sunucumuz ve sohbet sitesi hizmetimiz hızlı yapısı ve özenle seçilmiş spam / reklam korumaları ile sizlerin muhabbetinizi bölmeden akıcı sohbetinize devam etmenize olanak sağlar. Geveze sohbet serverler en çok şikayet ettiği konulardan birisidir bu olay. Sizlerin yazılı sohbet odalarımızda iletişim ve diyalog kurduğunuzda kesinti ve sorun yaşamınızın önüne geçiyoruz. Tabi ki Sohbet Sitesi ekibi olarak argo ve alaycı yaklaşımlara karşı olduğumuzu bildirmek isteriz. Aynı zamanda da sizlerin ekranınızın reklam ve saldırı gibi unsurlarla dolmasını da engelleyebiliyoruz.

TRsohbet kanallarımızda muhabbet ederken aynı zamanda da eğlence botumuz sayesinde çeşitli aktivitelere eşlik edebilirsiniz. Bunların başlıcaları fal bakmak , arkadaşlarınızı kışkırtmak , şarkı ve hediye armağan etmek ,şişe çevirmece oynayabilmektir. Tabiki eğlence sekmesi bununla kısıtlı değil daha bir çok benzer ve farklı hazır komut ve menü sistemi de hizmetinizde olacaktır .

radyo tr
radyo tr

Radyotr alan adımız ile de sizler için canlı dinle özelliğini aktif ettik. Radyo , sohbet ettiğiniz ortamda dilerseniz kesintisiz müzik imkanı da sunuyoruz. Şarkı istek panelimiz hem web sitesi üzerinde hem de irc chat sunucusu üzerinde aktif halde bulunmaktadır. Dilediğiniz şarkıcıdan istediğiniz şarkıyı online Dj ve radyo programcısı arkadaşlarımız aracılığı ile talep edebilirsiniz. Sohbet Sitesi hakkında yeterli bilgiyi sizlere sunduğumuzu umuyoruz.

Bu yüzden daha detaylı ve teknik bilgiler ile sizleri boğmak istemeyiz. Saygılarımızla.

aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter