Sohbet odaları için yaş sınırı

Ana Sayfa / Sohbet odaları için yaş sınırı

Sohbet odaları için yaş sınırı

ExCaLuBuR     05-06-20     Genel     Sohbet odaları için yaş sınırı     133 Defa Okundu

Chat sitelerine giriş yapan insanlar sohbet odaları için yaş sınırı olmamasını gerektiğini düşünebilirler. Bu durum sohbet kanallarının günümüzde ki gidişatına göre tartışılabilir.


Sohbet Odaları

* Chat Odaları

Mobil sohbet siteleri

Makalemizin devamında konuyu açacak olursak , internet relay chat dünyası kullanıcılar tarafından bir hevesle muhabbet etmek amaçlı kullanılmaya başlandı. Günümüzde bu iş daha çok ticari amaçlar ve çıkarlar doğrultusunda etik ve ahlaki değerler çiğnenerek değişmeye başlamıştır. Ne yazık ki bir çok sunucu da #cinsel sohbet odaları #sex kanalları gibi odalar çoğalmaya başladı.

Tabi ki bu durum için site sahiplerine ve yöneticilerini tek başına eleştirmek anlamsız olur. Arz talep bu yönde hızla ilerledikçe ne yazık ki sohbet sunucuları da buna ayak uydurmaya başladı. Bir diğer bakış açısıyla bu arz talep meselesi etik kuralları ve ahlaki değerli yok ederek yazılı sohbet odalarının yapısını bozanlardır.

mobil sohbet
mobil sohbet applet

Sohbet odaları için yaş sınırı

İlk zamanlarında ailelerin neredeyse birlikte chat sohbet sitesine girerek insanlarla tanışıp diyalog kurduğu dönemlerden bu günlere hızlı bir geçiş yaşandı. Aile büyükleri ve yakın çevre tarafından özellikle ebeveynlerinin sorumluluğunda olan geç nesil için sohbet odası ve chat sitesi sakıncalı bulunmaya başlandı. Bu işin için de olan ve Alem Sohbet Görsün sloganı ile bedava sohbet sitesi hizmeti sunan biri olarak yaptığımız işin sakıncalı bulunmasını yukarıda açıkladığım sebeplerden dolayı gayet normal karşılıyorum.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter