Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Sohbet Odaları Sitemiz Hakkında

Sohbet odaları sitemiz hakkında sizlere dilimiz döndüğünce bilgi vermek amacı ile bu makaleyi paylaşmak istedik.

Siz değerli kullanıcılarımız ve misafirlerimiz için en önem verdiğimiz hususların başında kendinizi sohbet odalarımıza ait hissedebileceğiniz bir ortam oluşturmak.

Tamamen ücretsiz sohbet hizmeti sunmaktayız. Hiç bir zaman belirli potansiyellere ulaşarak kullanıcılarımıza ücrete tabi uygulama ve hizmetler teklifinde bulunmayacağımızı garanti ederiz.

Biz Sohbetalemi.Net ekibi olarak aLem Sohbet Görsün sloganı ile bu yola çıktık. Hedefimiz etik ve ahlaki kurallara riayet ederek , cinsel sohbet, yetişkin sohbet , kız kıza sohbet gibi gayri ahlaki temele oturan oluşumlardan uzak durmaktır.


Chat odaları içerisin de google arama motorunda yerimizi belli ölçülerde zaten almış bulunmaktayız. Muhabbet etmeyi seven dostlarımıza arkadaşlarımıza aynı zaman da canlı müzik imkanı da sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu bağlam da Radyo Sohbet alanın da ayrı bir radyo sohbet sitesi açarak kendi bünyemizde ikinci bir hizmeti de sizler için sağlamış bulunmaktayız.

Günümüz de kullanılan mobil cihazlar ile her işimizi görmekteyiz. Yazılı sohbet siteleri olarak bizler de Mobil Sohbet girişlerimizi aktif etmiş bulunmaktayız. Mobil sohbet odaları olarak ister sizler için hazırladığımız mobil sohbet appletimizi , dilerseniz de AndroIRC mobil uygulamasını kullana bilirsiniz.

mIRC Sohbet Odaları

Bunların yanı sıra IRCd sunucularına girişin kolay ve keyifli yolu olan mIRC Script girişlerimiz de siz değerli kullanıcılarımız için hazır bulunmaktadır. IRC sohbet sunucuları giriş yöntemleri arasında mIRC script çok popülerdir. Dilerseniz sizde aşağı daki linkten mIRC Sohbet Scriptimizi indirebilirsiniz.

Yukarı da ki chat odaları giriş yolları yanın da tabi ki bir de web sohbet girişlerimiz bulunmaktadır. Sizler için güvenli sohbet imkanı sağlamak adına SSL destekli web sohbet applet kullanmaktayız. Bu sayede kullanıcılarımızın verileri şifrelenmiş ve diğer herhangi bir kullanıcı tarafından muhabbet yada chat geçmişi erişilemez hale getirilmiştir.

Türk sohbet ve Türk muhabbet anahtar kelimeleri adı altında hizmet veren bir çok rakibimiz gibi hem yurt içi hem de yurt dışından giriş yapacak gurbetçi arkadaşlar için gurbet sohbet alanın da sorunsuz bir chat imkanı sağlıyoruz.