Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Sohbet Kuralları IRC Network

Sohbetalemi.Net IRCd Network chat odaları ve sohbet sunucumuzda geçerli olan sohbet kuralları aşağıda belirtilmiştir.

Bizlere muhabbet amacı ile eşlik edecek userlerimiz ve misafirlerimizin yanı sıra irc sohbet ekibimiz ile web sohbet ekimiz içinde geçerlidir.

Sohbet Kuralları
Chat Kuralları

Tarafımızca belirlenen kurallarımız , genel irc sunucuları içerisinde uyulması gereken ve muhabbet ortamını bozmamak adına kaliteli sohbet imkanı sağlamak içindir.

Sohbet Kuralları | Chat Sohbet Sunucumuz

  1. Esnetilemez ve değiştirilemez tek kuralımız karşılıklı saygıdır. Rencide edici , aşağılayıcı hakaret ve küfür içerikli sözler sarf etmek kesinlikle yasaktır. Mobil sohbet sitelerimizden uzaklaştırılır , sohbet girişi yapmanız tarafımızca yasaklanır.

  2. IRC Oper , IRC Admin , Owner , Helper , Dj gibi ayrı ayrı alanlarda görev almakta olan sohbet sunucu ekimizdeki değerli yol arkadaşlarımız ve bu görevlere talip olan kişilerin de hiyerarşik düzene uyma zorunluluğu vardır. Sohbetalemi.Net IRCd mIRC Sohbet odaları içerisinde bu yetkili arkadaşlarımızın her biri kişisel sebeplerden dolayı kullanıcı atma ve uzaklaştırma gibi eylemlerde bulunamaz.

  3. Yazılı sohbet alanında hizmet vermediğimiz muhabbet sitemiz de yetkili arkadaşlarımız ; Reklam , Küfür , Saldırı gibi eylemlerde bulunan kişileri uzaklaştırırken muhakkak kullanılan komutun sebep kısmına belirlenmiş konu ile alakalı uygun ifadeler kullanılmalıdır.

  4. Web sitemiz de sohbet makale yazarı olarak yardımcı olan arkadaşlar ile Forum aLemi bilgi paylaşım platformumuz ile ilgilenen arkadaşların görev alanı farklılığı sebebi ile Web Sohbet sunucu içerisin de diğer arkadaşların görevlerinden muaftırlar. Yukarıdaki saydığımız web sitemiz için gönülden uğraşan arkadaşlara #sohbet odaları içerisinde herhangi mecburi bir görev , üst yetkilileri tarafından şart koşulmayacak dır.

  5. Radyo sohbet alanın da yardımcı olan Radyo Dj ( Radyo yayıncısı ) olan arkadaşlarımızın görev alanı da tamamen kendine hastır. Dj arkadaşlarımızın Dj Sorumluluğunu yapan arkadaşımıza bağlı olarak çalışması gerekmektedir. Açık ve net olarak belirlenen kuralların uygulanması ve yayın programı Dj Sorumlusu tarafından anlatılacak ve takip edilecektir.

Yukarı da belirlemiş olduğumuz , genelleştirilerek anlatılan kuralların görev dağılımından sonra detayları üst IRCd yetkilileri tarafından açıklanacaktır.

Alem Sohbet

Dilerseniz yazı arşivlerimize göz atarak Alem Sohbet odalarımız hakkın da daha fazla bilgi alabilir , wordpress sohbet teması başta olmak üzere , irc sohbet , mirc script , mirc sohbet , web sohbet applet , radyo programı , radyo player gibi vb. bir çok konuda detaylı bilgiler ve dosya bulabilirsiniz.