Radyo Dj Alımı Sohbet Alemi

Ana Sayfa / Radyo Dj Alımı Sohbet Alemi

Radyo Dj Alımı Sohbet Alemi

ExCaLuBuR     18-04-20     sohbet     Radyo Dj Alımı Sohbet Alemi     675 Defa Okundu

Sohbet alemi chat odaları değerli kullanıcımız , sizlere daha iyi ve kaliteli sohbet ortamı kurmak adına Radyo Dj alımı süresini başlatıyoruz.Online Dj başvurusu yapmak için yada radyo sorumluluğu hakkında görüşmek için bu sayfaya yorum yapabilir , alem forum sitemizden bize yazabilir yada yukarıda ki radyo sohbet girişi linkinden chat odalarımıza ve sohbet sunucularımıza girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhabbet ettiğiniz sırada arkadaşlarınız ile daha keyifli sohbet etmek adına sizlere sohbet radyo imkanı da sunuyoruz. Hem radyo dinleyip , chat odasındaki arkadaşlarınıza aynı zaman da istek şarkılar gönderebilir ve beraberinde dilerseniz şirin mesajlar ekleyebilirsiniz.

radyo dj alımı
sohbet radyo program

Bu özelliği geveze sohbet sever ve alem sohbet görsün sloganları ile yola çıktığımız Türk sohbet ve Türk Chat odalarımız da sorunsuz şekilde uygulaya bilmek adına siz değerli radyo programcısı dj arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız.


Radyo Dj Alımı Radyo Özelliklerimiz


IRC Sohbet networkümüz ile bire bir uyumlu radyo botu ve dj botumuz mevcuttur. Yayıncı dj arkadaşlar online sohbet odalarında yayın yaparken tüm bilgiler #sohbet , #chat ve #radyo gibi kanallarda botlar sayesinde yayınlanacak. Aynı zamanda dileyen Dj arkadaşlarımız web istek ve radyo istek hatlarını hem sohbet sitemiz üzerinden bir panelden hemde irc chat server üzerinden #dj odasından görüp kolaylıkla cevaplayabilecekler.

Sohbet sunucuları içerisin de daha rahat muhabbet etmek adına dilerseniz Sohbet Alemi mIRC indir linkini kullanarak aşağıdaki adresten mirc script indirebilirsiniz. Bu script her yazılı sohbet sitesinde kullanılabilir şekilde ayarlanmıştır. İçerisin de otomatik radyo yayını bulunmakta ve online dj yayıncı arkadaşlarımız için özel menüler barındırmaktadır.Mobil sohbet girişlerini kullanan misafirlerimiz ve kullanıcılarımız için olduğu gibi online dj arkadaşlarımız içinde mobil sohbet applet girişlerimiz aktif durumdadır. Dileyen dj arkadaşımız mobil radyo programı ile mobilden radyo yayını yapabilirler.

Radyo da dj olmak için aradığımız çok üst düzey nitelikler bulunmamaktadır. Daha önce sohbet sitesinde radyo programı yapan , aşinalığı bulunan yada bu işi öğrenmek adına gönülden hevesi olan tüm arkadaşlarımız ile aynı samimiyet içerisinde görüşmekteyiz.

Radyo Alem FM ile müziğin kalbi Sohbet Alemi sitesinde atıyor. Haydi sende bizimle muhabbetin keyfini eğlenceli müzikler ve popüler şarkılar eşliğinde çıkar. Canlı radyo dinle özelliğimiz ile dj arkadaşlarımıza mükemmel imkanlar sağlıyoruz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter