Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Mobil Sohbet Odaları

3 Şubat 2020, Pazartesi Kategori: Genel 856 1

Merhabalar bu yazımız da mobil sohbet odaları hakkında bir anlatım yapmaya çalışacağım. Alt başlıklar ile destekleyerek makalemizi daha da detaylandıracağız. Mobil chat odaları google arama motorun da cep sohbet , cep chat gibi anahtar kelimeler ile de aranmaktadır.

Mobil sohbet odalari
Mobil Chat Sitesi

Chat yapmak için , online sohbet siteleri içerisinden kendisine bir mekan arayan internet kullanıcılarını aramızdan görmekten mutluluk duyarız. Bizler yeni dostluklara ve arkadaşlıklara her daim açık bir aileyiz. Kaliteli sohbet ortamı , ahlaki ve etik değerlere önem veren yetkilileri , kolay kullanım ve sade arayüz eşliğin de sohbet girişlerimiz ücretsiz olarak sizler için ayarlanmıştır.

Mobil Sohbet Applet

Sohbet odaları girişleri için bir kaç alternatif mevcuttur. Bunların başın da konumuzu içeren mobil cep sohbet girişleridir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık günlük yaşantımız içerisin de çalışırken , gezinirken çeşitli aktivite ve faaliyetler ile meşgulken dahi sohbet applet sayesinde hemen chat girişi yapabilirsiniz.

mobil sohbet
Sohbet applet

Sohbet sitesi için mobil girişlerin önemi yüksektir. Yukarı da bahsettiğimiz gibi pratik ve her an ve alanda muhabbete iştirak edebilmeleri sebebi ile yoğun bir kullanıcı kitlesini kendi irc ağlarınıza çekmenize yardımcı olur.

Tabiki cep sohbet appletinizin olması tek başına yeterli bir unsur değildir. Kullanıcıların görsel olarak göze hitap eden , okunaklı ve pratik bir arayüz kullanmayı severler. Çok fazla yönlendirme içeren chat sohbet siteleri kullanıcıları bunaltacak ve sitenizden çıkmasına sebep olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da sitenize giriş yapan kullanıcılarınızı olabildiğince sitenizde tutmaktır. Bu yüzden sohbet sayfası ayarlarınızı muntazam yapmalı mümkün mertebe popup açılan sayfalardan uzak durmalısınız. SSL uyumlu sohbet applet kullanmaya özen gösteriniz.


Mobilin ( Akıllı cihazların ) sohbet odaları için önemine değinmeye çalıştık. Altını çizerek belirtmek gerekirse birinci artısı kullanıcıların büyük kısmının bu sohbet girişini tercih etmesidir.

Sohbetalemi.Net

Günümüz de hemen hemen bütün chat odası , mobil chat , chat sitesi , chat sohbet , sohbet sitesi , mobil sohbet , radyo sohbet , web sohbet , cinsel sohbet , kaliteli sohbet , yetişkin sohbet , canlı sohbet , alem sohbet , geveze sohbet , cep sohbet , online sohbet , turk sohbet , yazılı sohbet , trsohbet , ücretsiz sohbet , sanal sohbet , muhabbet gibi anahtar kelimeleri içeren ve bu kelimelere yoğunlaşan sitelerin alt yapısı IRCd ile oluşturulmuştur.

Sohbet sunucuları , server client mantığı ile java applet yada javasız applet ile desteklenelerek web , mobil ve mirc üzerinden kullanıcılarını bu alt yapı içerisinde birbirleri ile buluşturur.

Akıllı cihazlarınız için bir de android ve ios gibi telefon yazılımlarına uyumlu AndroIRC uygulaması mevcuttur. Bu saye de akıllı cihazlarınız dan chat girişi yaptığınızda aynı mIRC Script kullanır gibi sohbet imkanı bulursunuz.

Mobil ve web sohbet girişlerinden bahsetmişken mirc sohbet girişini de yazımıza eklemeden konuyu bitirmek olmazdı. Bir çok özel ve hazır komut sistemi , kanal koruma özellikleri , sunucu koruma komutları ve eğlence menüleri ile mIRC Scriptler sohbet odalarının değişilmez programlarının başındadır. Sizde mIRC Script ile Sohbet aLemi sitemize giriş yapıp yeni arkadaşlar edinmek isterseniz ;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir