Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Mobil Radyo Yayını Programı

8 Şubat 2020, Cumartesi Kategori: Genel 770 0

Mobil Cep telefonlarından djlik , radyo programcılığı yapmak isteyen kişiler için Mobil Radyo Yayını Programı olan Spreaker Studio tanışın. Spreaker Studio ile Android ve İOS üzerinden canlı yayın yapın.

Mobil Radyo Yayını Programı
Spreaker Studio

Online sohbet siteleri için radyo özelliği çok popüler bir seçenektir. Online radyo ile ile dj arkadaşlar müzik listelerini , muhabbet eden sohbet severler ile paylaşmaktadır.

Bilgisayar üzerinden daha önceleri winamp ile yapılan radyo yayınları , daha sonra çeşitli bir kaç program ile daha profesyonel halde yapılmaya başlanmıştı.

Mobil chat odaları müdavimleri içinse mobilden yayın yapmak yakın zamana kadar BroadcastMySelf radyo programı ile ücretsiz olarak yapılmaktaydı. Ancak artık bu radyo yayını programı mobil djlik yapan kişiler için ücretli hale gelmiştir.

Ücretsiz Mobil Radyo Yayını Programı

Mobil Radyo Yayını Programı
radyo dj

Spreaker Studio radyo programı 2 şekilde kullanılabilir. Birincisi yayın oluşturmak yöntemi ki benzer programların ortak amacı buydu . Spreaker ile 2. özellik olarak radyo yayını dinleyebilirsiniz de.

İnternet radyosu yayınlarınızı cep telefonunuz, mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Spreaker Studio ile birlikte bir mix stüdyosu, ses efektleri kütüphanesi ve canlı olarak yayın yapma özelliği geliyor. Canlı Mobil Radyo yayınları Twitter ve Facebook üzerinden otomatik olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca dinleyicileriniz ile iletişimde kalabilmeniz amacıyla eklenmiş bir canlı yayın chat penceresi bulunuyor.


Orjinal Spreaker uygulaması ise dinleyicilerin canlı radyo yayınları ile önceden kaydedilmiş eski yayınlar arasında gezinti yapmasına imkan sunuyor. Bu uygulamayı iOS, Android ve Windows Mobile üzerinden indirebilir, iPad üzerinden ise aynı özelliklere sahip olan Spreaker DJ uygulamasını bulabilirsiniz.

Mobil Radyo Programı olarak , ücretsiz dj programı Spreaker Studio İle Android Üzerinden Canlı Yayın Yapabilirsiniz. 

Sohbetalemi.Net

Eğer sizlerin işinize yarayacaksa https://sohbetalemi.net/ucretsiz-wordpress-sohbet-temasi.html adresindeki sohbet chat sitesi sahipleri ve radyo sohbet odası sahipleri için bedava tema mevcuttur. Temalar konusuna bakınca radyo teması olarak yayınlayacağımız ücretsiz radyo teması da sizler için yakın sürede tarafımca eklenecektir.

Mobil radyo kurulumu yaparak sevdiklerinizi şaşırtabilir istediğiniz an da sokak da radyo yayını yapabilir veya bu radyo yayınlarından para kazanabilirsiniz. İşiniz yoksa ve internet de bir işe ihtiyacınız varsa mobil radyo yayınları ile siz de kendi internet radyo tasarımınızı ve kendi radyo ekibinizi kurarak internet üzerinden canlı radyo yayınlar yaparak sponsorluklardan ve reklamlardan para kazanabilirsiniz. Internet radyosu kurmak için ve mobil radyo yayını yapmak için bizimle iletişime geçiniz. 

Radyo alem FM ekibi olarak bizde yayıncı arkadaşlarımıza aynı radyo programını tavsiye ediyoruz. Siz değerli kullanıcı arkadaşlarımızı da radyo sohbet sitesi olarak aramızda görmek isteriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir