Mobil Radyo Yayını Programı

Ana Sayfa / Mobil Radyo Yayını Programı

Mobil Radyo Yayını Programı

ExCaLuBuR     08-02-20     sohbet     Mobil Radyo Yayını Programı     5587 Defa Okundu

Mobil Cep telefonlarından djlik , radyo programcılığı yapmak isteyenler. Mobil Radyo Yayını Programı olan Spreaker Studio tanışın. Spreaker Studio ile Android ve İOS üzerinden canlı yayın yapın.

Mobil Radyo Yayını Programı
Spreaker Studio

Online sohbet siteleri için radyo özelliği çok popüler bir seçenektir. Online radyo ile ile dj arkadaşlar müzik listelerini , muhabbet eden sohbet severler ile paylaşmaktadır.

Bilgisayar üzerinden daha önceleri winamp ile yapılan radyo yayınları vardı. Daha sonra çeşitli bir kaç program ile daha profesyonel halde yapılmaya başlanmıştı.

Mobil chat odaları müdavimleri için mobilden yayın yapmak. Yakın zamana kadar BroadcastMySelf radyo programı ile ücretsiz olarak yapılmaktaydı. Ancak artık bu radyo yayını programı mobil djlik yapan kişiler için ücretli hale gelmiştir.

Ücretsiz Mobil Radyo Yayını Programı

Spreaker Studio radyo programı 2 şekilde kullanılabilir. Birincisi yayın oluşturmak yöntemi ki benzer programların ortak amacı buydu . Spreaker ile 2. özellik olarak radyo yayını dinleyebilirsiniz de.

İnternet radyosu yayınlarınızı cep telefonunuz, mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Spreaker Studio ile birlikte bir mix stüdyosu, ses efektleri ve canlı yayın yapma özelliği geliyor. Canlı Mobil Radyo yayınları Twitter ve Facebook üzerinden otomatik olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca dinleyicileriniz ile iletişimde kalabilmeniz amacıyla eklenmiş bir canlı yayın chat penceresi bulunuyor.

Orjinal Spreaker uygulaması. Bu uygulama dinleyicilerin önceden kaydedilmiş eski yayınlar arasında gezinti yapabilirsiniz. Bu uygulamayı iOS, Android ve Windows Mobile üzerinden indirebilirsiniz. iPad üzerinden ise aynı özelliklere sahip olan Spreaker DJ uygulamasını bulabilirsiniz.

Mobil Radyo Programı olarak , ücretsiz dj programı Spreaker Studio İle Android Üzerinden Canlı Yayın Yapabilirsiniz. 

Temalar konusuna bakınca radyo teması olarak yayınlayacağımız ücretsiz radyo teması da sizler için yakın sürede tarafımca eklenecektir.

Mobil radyo kurulumu yaparak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Daha sonra isterseniz sokak da bile radyo yayını yapabilirsiniz. Bu radyo yayınlarından para kazanabilirsiniz. İnternet de bir işe ihtiyacınız varsa, mobil radyo yayınları yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak, kendi internet radyo tasarımınızı ve radyo ekibinizi kurabilirsiniz. İnternet üzerinden canlı radyo yayınlar yaparak sponsorluklardan ve reklamlardan para kazanabilirsiniz. Bu bağlamda , internet radyosu veya mobil radyo programı kurmak için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Radyo alem FM ekibi olarak bizde yayıncı arkadaşlarımıza aynı radyo programını tavsiye ediyoruz. Siz değerli kullanıcı arkadaşlarımızı da radyo sohbet sitesi olarak aramızda görmek isteriz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter