Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Kaliteli sohbet ortamı oluşturmak

19 Nisan 2020, Pazar Kategori: Genel 748 7

Yeni bir sohbet makalesi ile daha karşınızdayız, bu makalemiz de sizlere kaliteli sohbet ortamı oluşturmak adına neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz.

Kaliteli Sohbet

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Mobil sohbet siteleri

Günümüzde dünyanın uğraştığı bir pandemi hastalığı olan koronavirüs ( kovid-19 ) illetinden korunmak sevdiklerimizi korumak adına karantina altında yaşamaya özen gösteriyoruz. Coronavirüs bildiğiniz üzere insandan insana , nesnelerden ve hava yolu ile ne yazık ki çok çabuk yayılmak ve bulaşmakta. Bu sebepten kendimizi izole ederek karantinada tutarak daha çok güvende kalmaya ve kimseye hastalık bulaştırmamaya çaba sarf etmeliyiz. Tabi ki bu karantina sürecinde insanlar daha çok internet üzerinde zaman geçiriyor. Sosyal medya mecraları , arkadaşlık siteleri , film dizi siteleri başta olmak üzere yazılı sohbet , görüntülü sohbet siteleri de en çok ziyaret edilen yerler arasında.

kaliteli sohbet oratamı
Diyalog Sohbet

Bu bağlamda bizler de sohbet sitesi sahipleri ve emekçileri olarak sizlerin daha huzurlu bir ortamda muhabbet etmesini sağlamak adına çalışmalar yapmaktayız.

Kaliteli sohbet ortamı için kurallarımız

Sohbetin kalitesi diyalog kurulan kişiler tarafından belirlense de bir nebzede olsa oluşturulan sohbet ortamı bu orana etki etmektedir. Chat odanız da belirli ahlaki kurallar belirler ve insanlara sohbet seviyenizin cinsel yönde olmadığını hatırlatır ve kanıtlarsanız kullanıcılarınız da bu yönde eğilimler gösterecektir. Online chat sitelerinin sohbet kuralları her sitenin kendi içerisinde belirlediği şekil de biçimlenir. Genel kuralların dışında online sohbet odaları yönetimi özel bazı kurallar da ekleye bilirler.

Cinsel sohbet odaları olarak hizmet vermemek başlı başına sohbet ortamınızın kalitesini arttıracaktır. Kullanıcıları çok fazla detay ve kuralla da boğmamanız lazım. Kesintisiz bir irc sohbet ağı , kolay ve kullanışlı chat applet arayüzü ile hem mobil sohbet hemde web sohbet ile hizmet sunmalısınız. Bunun yanı sıra birde mirc script ile bağlanmak isteyen kullanıcılarınıza sunucunuza ait bir mirc editlemeli ve script ile #sohbet , #oyun , #radyo , #evdekal gibi muhabbet ve eğlence odalarına giriş izni vermelisiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pingback: Mobil sohbet siteleri | Sohbet Sitesi

 • Ziyaretci dedi ki:

  Emeğinize sağlık arkadaşlar

  ArAnAnAdAm dedi ki:

  Emeğine Sağlık @ExCaLuBuR

  EsmerKiz dedi ki:

  Saygiyi dostluğu ve arkadaşlığı daha ön planda tutmak tenennisiyle insallah ,emeği geçen herkese tesekkurler.

  mineL dedi ki:

  Emegine Saglik

  YaRen dedi ki:

  Eline Emeğine Yüreğine Sağlık Ex Devamını Bekliyoruz.

  Evrim dedi ki:

  Kaliteli sohbetin dogru adresi. Herkesi bekliyoruz.