Kaliteli sohbet ortamı oluşturmak

Ana Sayfa / Kaliteli sohbet ortamı oluşturmak

Kaliteli sohbet ortamı oluşturmak

ExCaLuBuR     19-04-20     sohbet     Kaliteli sohbet ortamı oluşturmak     575 Defa Okundu

Yeni bir sohbet makalesi ile daha karşınızdayız, bu makalemiz de sizlere kaliteli sohbet ortamı oluşturmak adına neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz.

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Mobil sohbet siteleri

Günümüzde dünyanın uğraştığı bir pandemi hastalığı olan koronavirüs ( kovid-19 ) illetinden korunmak sevdiklerimizi korumak adına karantina altında yaşamaya özen gösteriyoruz. Coronavirüs bildiğiniz üzere insandan insana , nesnelerden ve hava yolu ile ne yazık ki çok çabuk yayılmak ve bulaşmakta. Bu sebepten kendimizi izole ederek karantinada tutarak daha çok güvende kalmaya ve kimseye hastalık bulaştırmamaya çaba sarf etmeliyiz. Tabi ki bu karantina sürecinde insanlar daha çok internet üzerinde zaman geçiriyor. Sosyal medya mecraları , arkadaşlık siteleri , film dizi siteleri başta olmak üzere yazılı sohbet , görüntülü sohbet siteleri de en çok ziyaret edilen yerler arasında.

kaliteli sohbet oratamı
Diyalog Sohbet

Bu bağlamda bizler de sohbet sitesi sahipleri ve emekçileri olarak sizlerin daha huzurlu bir ortamda muhabbet etmesini sağlamak adına çalışmalar yapmaktayız.

Kaliteli sohbet ortamı için kurallarımız

Sohbetin kalitesi diyalog kurulan kişiler tarafından belirlense de bir nebzede olsa oluşturulan sohbet ortamı bu orana etki etmektedir. Chat odanız da belirli ahlaki kurallar belirler ve insanlara sohbet seviyenizin cinsel yönde olmadığını hatırlatır ve kanıtlarsanız kullanıcılarınız da bu yönde eğilimler gösterecektir. Online chat sitelerinin sohbet kuralları her sitenin kendi içerisinde belirlediği şekil de biçimlenir. Genel kuralların dışında online sohbet odaları yönetimi özel bazı kurallar da ekleye bilirler.

Cinsel sohbet odaları olarak hizmet vermemek başlı başına sohbet ortamınızın kalitesini arttıracaktır. Kullanıcıları çok fazla detay ve kuralla da boğmamanız lazım. Kesintisiz bir irc sohbet ağı , kolay ve kullanışlı chat applet arayüzü ile hem mobil sohbet hemde web sohbet ile hizmet sunmalısınız. Bunun yanı sıra birde mirc script ile bağlanmak isteyen kullanıcılarınıza sunucunuza ait bir mirc editlemeli ve script ile #sohbet , #oyun , #radyo , #evdekal gibi muhabbet ve eğlence odalarına giriş izni vermelisiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter