Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Gençler için ücretsiz sohbet odaları

13 Aralık 2020, Pazar Kategori: Genel 212 0

Bu makalemizde Gençler için ücretsiz sohbet odaları hakkında bir kaç bilgi paylaşmak istiyoruz. Genç neslin yazılı sohbet siteleri seçimleri etik ve ahlaki değerler açısından oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken unsurların başın da gençlerin bulunduğu sohbet sitelerinin yetişkinlere özel sohbet mantığından uzak olmasıdır. Genel muhabbete önem veren anlayışa sahip olmasıdır.

Gençler için ücretsiz sohbet odaları

Google üzerinden gençlerin ve yetişkinlerin çoğu ücretsiz sohbet olarak arama yapmakta ve çok fazlaca alternatifli seçeneklere erişebilmektedir. Arama sonuçlarına bakıldığın da sizin her ne kadar ücretsiz sohbet olarak belirttiğiniz kriterler olsa da , gözünüzün önüne cinsel sohbet , yetişkin sohbet , muhabbet odaları , bedava chat sitesi gibi farklı sonuçlarda çıkacaktır.

Buradan sonra tamamen sizin tercih ettiğiniz doğrultuda sohbet ortamına dahil olacaksınız . O yüzden girdiğiniz sitelerin başlıklarını ve hangi mantıkla çalıştıklarını iyi okuyup anlamalısınız. Online yazılı sohbet chat sitesine giriş yaptığınızda muhtemelen sizi karşılayacak yönetici ve kullanıcılar bulacaksınız. Özel sohbet dediğimiz kişisel alanda muhabbet etme olayını da görmeniz hemen mümkün olacaktır. Burada özel pencereden sizinle diyalog kurmak isteyen kişilerin size sorduğu sorulara dikkat etmelisiniz.

Ücretsiz sohbet odaları dikkat edilmesi gerekenler

* Gerçek adınız, ev adresiniz veya telefon numaranız gibi kendinizle ilgili kişisel bilgileri asla vermeyin.

* Özel bilgilerinizi gizli tutun

* Saygılı ve kibar olmaya özen gösterin

* Chat sohbet odalarında muhabbet ederek keyif almaktan başka bir amacınızın olmadığını unutmayın

* Küfür ve reklam olarak anlaşılabilecek davranışlardan ve eylemlerden uzak durun.

Ücretsiz sohbet odaları sitelerinin her yaştan kişilere hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmamanızda fayda vardır. Karşınızda konuştuğunuz kişinin sizin yaş kriterlerinize ve gerekli yetişkinliğe uygun olduğunu düşünseniz de unutmayın ki size yanlış ve yalan bilgi verilmiş olması yüksek ihtimaldir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir