Sohbetalemi.Net | Forum aLemi - Sohbet Forumları

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Rüya Tabirleri / Rüyada Baba Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 12:00:45 »
Rüyada baba görmek, rüya sahibinin hayatında büyük gelişmeler olacağına, kişinin sırtının hiç yere gelmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında baba görmesi, kişinin hayallerine kısa süre içinde ulaşacağına delalet eder.
2
Rüya Tabirleri / Rüyada Nalbur Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:58:42 »
Rüyada nalbur görmek, rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında nalbur görmesi, kişinin yeni bir işe gireceğine ve emeğinin karşılığını fazlasıyla alacağına delalet eder.
3
Rüya Tabirleri / Rüyada Kızamık Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:57:44 »
Rüyada kızamık görmek, rüya sahibinin işlerinin düzene gireceğine, bol kazançlı projelere imza atılacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kızamık görmesi, kişinin aile hayatında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacağına delalet eder.
4
Rüya Tabirleri / Rüyada İstifa Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:56:04 »
Rüyada İstifa Görmek
Rüyada istifa görmek, rüya sahibinin kötü bir anını yakalamak için çaba sarf eden kimselerin varlığını işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında istifa görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını güzel geçireceğine delalet eder.

Rüyada İstifa Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında istifa ettiğini görmesi, kişinin iş hayatında daima başarılı işler yapacağına ve bu sayede bol kazanç elde edeceğine alamet eder. Kişinin rüyasında istifa ettiğini görmesi, rüya sahibinin görev nedeniyle uzun bir seyahate çıkacağı anlamına gelir.
Rüyada İstifa Eden Birini Görmek

Kişinin rüyasında istifa eden birini görmesi, rüya sahibinin aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler geçireceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında istifa eden birini görmesi, kişinin büyük hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada istifa görmek, rüya sahibinin hayatında büyük güzel gelişmeler olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında istifa görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında daima mutlu olacağı anlamına da gelmektedir.
Rüyada İstifa Dilekçesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında istifa dilekçesi görmesi, kişinin aile büyüklerinden maddi anlamda destek alacağına alamet eder. Kişinin rüyasında istifa dilekçesi görmesi, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını rahat ve huzurlu bir şekilde geçireceğine rivayet eder.
Rüyada İstifa Dilekçesi Yazan Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında istifa dilekçesi yazan birini görmesi, kişinin kısa süre içinde güzel günlere kavuşacağına yorulur. Kişinin rüyasında istifa dilekçesi yazan birini görmesi, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.
Rüyada İşinden İstifa Ettiğini Görmek

Kişinin rüyasında işinden istifa ettiğini görmesi, rüya sahibinin ticaret hayatında yeni bir başlangıç yapacağına tabir edilir. Rüyada işinden istifa ettiğini görmek, rüya sahibinin büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.
5
Rüya Tabirleri / Rüyada Engel Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:54:56 »
Rüyada engel görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki beklentilerinin gerçek olacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında engel görmesi, kişinin işlerinin daima güzel gideceğine delalet eder.
6
Rüya Tabirleri / Rüyada Engerek Yılanı Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:54:09 »
Rüyada engerek yılanı görmek, rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, kötü kimselerden uzak duracağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında engerek yılanı görmesi, kişinin maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağına da delalet eder.
7
Rüya Tabirleri / Rüyada Plak Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:53:20 »
Rüyada plak görmek, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, önüne çıkan fırsatları değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında plak görmesi, kişinin sosyal hayatının çok renkli geçeceğine delalet eder.
8
Rüya Tabirleri / Rüyada Önlük Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:52:23 »
Rüyada önlük görmek, rüya sahibinin yakın zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağına, zengin biri için fakirliğe, fakir biri için zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında önlük görmesi, kişinin büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.
9
Rüya Tabirleri / Rüyada Postacı Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 01 Mart 2020, 11:51:44 »
Rüyada postacı görmek, rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, güzel haberler alacağına ve yüzünün güleceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında postacı görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.
10
Rüya Tabirleri / Rüyada Prens Görmek Ne Anlama Gelir?
« Son İleti Gönderen: kaska12 29 Şubat 2020, 21:00:30 »
Rüyada prens görmek, rüya sahibinin kolay yollardan gelir elde edeceğine, hayatının daha rahat geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında prens görmesi, kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, kötü şeylerden ve kötü kimselerden uzak duracağına delalet eder.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10