Cep sohbet odaları

Ana Sayfa / Cep sohbet odaları

Cep sohbet odaları

ExCaLuBuR     04-02-20     sohbet     Cep sohbet odaları     1217 Defa Okundu

Merhabalar yeni bir makale ile Sohbet Alemi ekibi olarak sizlere ayrıntılı olarak cep sohbet odaları alanında verdiğimiz hizmetten bahsedeceğiz. Bir önceki yazımız da sizlere mobil sohbet odaları hakkın da bir makale paylaşmıştık. Bu yazımız da ise benzer içerik olacağı kadar yeni bilgilere de ulaşabileceksiniz.

cep sohbet
Mobil sohbet

Sohbet siteleri için mobil chat ( cep chat ) girişlerinin önemine belirttiğimiz gibi değinmiştik. Yukarıda ki resim de gördüğünüz mobil sohbet applet tarafımıza aittir. SSL uyumlu sohbet girişlerimiz sayesinde güvenle muhabbet edebilirsiniz.


Cep telefonlarınızdan cep chat girişi yaptığınız da , karşınıza çıkan arayüz bir mirc script kadar detaylı olmasa da sorunsuz olarak arkadaşlarınızla diyalog kurmanıza yarımcı olacaktır.

Cep Sohbet Özellikleri

Bu özelliklerin başın da sohbetin gereği olan özel sohbet pencereleri bulunur. Dilediğiniz kullanıcının nickname ( rumuz ) adına tıkladığınız da karşınıza çıkan menüden özel sohbet , kişiyi engelle , engeli kaldır gibi normal kullanıcılar için opsiyonlar bulunur. Aynı zaman da chat sohbet odaları içerisinde muhabbet ettiğiniz esnada canlı müzik ve online radyo dinleyerek keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Sizler için hazır bulunan yayıncı radyo dj arkadaşlarımız dilediğiniz şarkıları istediğiniz kişilere armağan etmenizde aracı olacaklardır. İstek şarkı hattı ile yada Radyo sohbet odamızdan !istek şarkı adı gibi basit bir komut uygulaması ile arzu ettiğiniz kişiye şarkı armağan edebilirsiniz.

radyo alem Fm
Radyo Alem

Kaliteli sohbet için sadece chat sitelerinin kaliteli olması değil , yönetim kadrosunda ki kişilerden , yazılı sohbet ve muhabbet seven kullanıcı ve misafirlerimizin de genel sohbet kuralları olarak belirlenen ilkelere riayet etmesi gerekmektedir.

Alem sohbet görsün sloganı ile yola çıkan ekibimiz , sizler için en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sağlamak adına muntazam ve özen göstererek çalışmaktadır. Sohbet Alemi sitemize ziyarette bulunan tüm kullanıcılarımız bizler için özel kişilerdir. En yakın sürede bu yazımızı okumaya zaman harcayan siz değerli arkadaşımız da dostumuz olmaya davet ediyoruz.

Mobil cep sohbet , sohbetin kalbi burada atar...

Dilerseniz diğer yazılarımıza da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Sohbetalemi.Net

İster bizim sohbet sunucularımız da isterseniz kendi ortamını beğendiğiniz alıştığınız herhangi bir sohbet sitesinde kullanmak üzere göz yormayan arayüzü özel seslenme remotesi , oper admin komutları başta olmak üzere cs komutları , ns komutları ile çeşitlendirilmiş özellikleri ile Sohbet Alemi mIRC Script ‘i kullanabilirsiniz.

Sohbet Script / mIRC Sohbet Script

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter