Sohbet Alemi MIRC Script

Türkçe Mirc Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Alem Sohbet Görsün


smiley Sohbet'e Başla!Eski Sohbet Girişi

Alemsohbet Mobil Chat Applet

4 Mart 2021, Perşembe Kategori: Genel 4 0

Alemsohbet mobil chat applet yenilendi. Sohbet sitelerinin vazgeçilmezi olan mobil girişlerimiz için yeni görünüm ile karşınızdayız.

Alemsohbet Mobil Chat Applet

AlemSohbet Mobil Chat Applet Yenilikler

Sizler için kullanımı daha basit hale getirmeye çalıştık. Bunun yanı sıra irc sohbet sunucusu içerisindeki gerekli komutlar buton haline getirildi. Nick kaydetmek , kanal seçmek , özel sohbet açmak ve özelinizi sohbete açıp kapatmak bunların başlıcaları.

Kendi kullanıcılarımızın Alemsohbet mobil chat applet için beklentilerini sorgulayarak çalışmalarımızı bu yönde ilerlettik. Mobil chat sohbet girişlerinde ki bilinen en büyük sorun kopma yaşanmasıydı. Bu yüzden, sohbet appletteki kopma sorunu üzerinde ki çalışmalarımızı yaparak gerekli güncelleme ve düzenlemeler yapıldı.

Alem Sohbet Görsün sloganımız ile Mobil Sohbet Girişlerimiz ;

Yukarıda ki maddelere uygun tüm güncelleştirilmeler yapılmıştır.

IRC Sohbet siteleri için web sohbet applet geçtiğimiz yıllar içerisinde gayet yeterli idi. Çünkü mobil akıllı cihaz kullanımları bu kadar yaygın değildi. Yaşanan teknolojik gelişmeler ve mobil akıllı cihazların kullanımının en üst seviyeye çıkması gidişatı değiştirdi. Buna bağlı olarak tüm kullanıcılar için mobil chat sohbet girişleri artık çok gerekli ve popüler bir hal aldı.

Bir sohbet grubu veya sanal sohbet sunucusu grubu, özel bir alana yerleştirilmiş bir dizi sohbet odasıdır. Odalar, odanın tüm üyelerinin odaya gönderilen mesajları görebileceği şekilde ayarlanmıştır.

Sohbet Sunucusu ve Anlık Mesajlaşma Sunucusu Arasındaki Fark

Çoğu kişi genellikle bir sohbet sunucusu ile anlık mesajlaşma sunucusu arasındaki farkı söylemez. İkisinin sunucu makinenize yüklenmesi amaçlansa da, oldukça farklıdırlar.

Bir sohbet sunucusu sohbet odaları barındırmayı mümkün kılarken, anlık mesajlaşma sunucusu özel anlık mesajlaşma ağı oluşturmanızı kolaylaştırarak size bir yönetim hizmetleri listesi sunar.

Kısacası, bir sohbet sunucusunun, insanların buluştuğu ve etkileşimde bulunduğu sohbet odaları sağladığını söyleyebiliriz; bir anlık mesajlaşma sunucusu, başka bir kişiyle bire bir sohbet başlatabileceğiniz kişisel kişi listelerini yönetir.

Mobil Sohbetin Keyfini Çıkarırken Yeni Arkadaşlar Edin

Mobil, insanların ellerine ulaştığında çok popüler oldu. SMS özelliği, çağrı bekletme, çağrı yönlendirme, farklı zil sesleri gibi telefonlarda daha önce bulunmayan pek çok yeni heyecan verici özellik sundu.

Mobil kısa tarihinde birçok değişikliğe uğramış ve birçok yeni özellikle donatılmıştır. En yeni cep telefonları, radyo, kamera, mp3 çalar, video kaydı, internet vb. Heyecan verici özelliklerle doludur. İnternetin mevcut olmasıyla, insanlar bilgi almak için çeşitli sitelerde gezinebilir, postaları kontrol edebilir ve internetin diğer birçok heyecan verici hizmetinden yararlanabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, insanlar internette çeşitli insanlarla sohbet ederken biraz tatlı vakit geçirmeyi severler. 

Artık insanlar cep telefonlarında da sohbet imkanından yararlanabilirler. Bir kişinin cep telefonlarında internet özelliği varsa, çeşitli konularda diğer insanlarla tartışmanın ve dedikodu yapmanın tadını çıkarmak için çeşitli sohbet habercilerine giriş yapabilir. 

Yahoo, MSN ve Google talk ünlü sohbet habercileridir. Bir kişi, oturum açma kimliği almak için kişisel ayrıntılar sağlayarak bu haberciler üzerinde bir profil oluşturmalıdır. 

Bu habercilere giriş yaptıktan sonra, orada bulunan herhangi bir kişiyle sohbet edebilirsiniz.

 Yahoo’da haberler, filmler, sporlar, eğlence, din ve maneviyat gibi farklı konulara dayalı birçok oda bulacaksınız.

Ayrıca coğrafi bölgelere, ülkelere, şehirlere ve konumlara göre birçok oda bulacaksınız. MSN ve Google talk’ta, bir kişi listesi oluşturmanız gerekir ve bunlardan herhangi biriyle oturum açtığınız anda sohbet edebilirsiniz.

Bu mesajlaşma programlarında, bir kişi sesli sohbet veya yazılı sohbet yapabilir. Metin sohbeti, anlık mesajlar olarak bilinen anlık mesajlar gönderilerek yapılır. 

Bir kişi aynı anda birçok kullanıcıyla konferans düzenleyebilir. Bu haberciler ayrıca fotoğrafları başkalarıyla paylaşma seçenekleri de sunar. İnsanlar her zaman yanlarında cep telefonu taşıdıklarından, bir kişi her zaman her yerde ücretsiz mobil sohbetin keyfini çıkarabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir