Alem Sohbet Görsün

Ana Sayfa / Alem Sohbet Görsün

Alem Sohbet Görsün

ExCaLuBuR     17-08-21     sohbet     Alem Sohbet Görsün     213 Defa Okundu

Sohbet Alemi » Alem Sohbet Görsün

Alem sohbet görsün sloganımız ile siz değerli kullanıcılarımıza chat sohbet alanında ücretsiz hizmet sunuyoruz. Günümüzde irc sunucuları için en çok aranan anahtar kelimelerin başında ücretsiz sohbet gelmektedir.

Tahmini okuma süresi 3 dakika

Muhabbet etmekten hoşlanan sanal alem kullanıcıları için yazılı chat sohbet siteleri en iyi alternatiflerdir. Teknik olarak kullanımda bulunan sunucuların bir çoğu halen UnrealIRCd üzerine kuruludur. Şuan ki en yaygın kullanan servis ise ircservices olarak göze çarpmaktadır. Sohbet Alemi ekibi olarak bizde aynı altyapıyı kullanıp web sohbet applet ile sizlere hizmet veriyoruz.

Alem Sohbet Görsün
Alem Sohbet Görsün

IRC dünyası arasına adımızı yazdırdığımız bu günlerde yukarıda ki görselde görmüş olduğunuz özellikleri sizler için hazırladık.

Alem Sohbet | Ücretsiz Bedava Sohbet

Muhabbet etmek için arama motorunda, yazılı sohbet siteleri arayanların baktığı ilk özelliktir bedava olması. Bu tercihi google üzerinde sitelerimizi sıralamaya sokmak adına yaptığımız anahtar kelime araştırmalarında da görüyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde sohbet odalarına giriş yapmanın yolları çeşitlenmiş bulunmakta. Bunlar AndroIRC gibi ücretsiz mobil uygulamalar , Web ve Mobil Chat Sohbet Appletler ve irc sunucularının en popüler programı olan mIRC Scriptingdir.

Günümüzde irc alem sohbet dünyası eskiye nazaran daha fazla ticari amaçlar hedeflenerek kurulmaya başlandı. Bu ticari amacın başında kullanılan url adresini ( domain ismi ) popüler hale getirerek satmak var.

Bunun yanı sıra sunucu üzerinde Oper / Admin / Founder gibi yetkilerin satışı da oldukça fazla görülmekte. İşin ehli kişiler artık çok bulunmuyor. Çünkü artık öğrenmekte ödemek daha kolay geliyor.

Bir başka ticari yöntem ise global #chat #sohbet #muhabbet #oyun ve #eğlence gibi odaların kiralanmasıdır.

Alem Sohbet Görsün diyerek çıktığımız bu yolda tüm özelliklerimiz ücretsiz kalacaktır.

Neden mi ücretsiz hizmet sunacağız ?. Çünkü Alem Sohbet olarak bizim yegane hedefimiz saygı ve hoşgörü içerisinde bir sohbet kanalı oluşturmak. Diğer bir tabir ile kullanıcıların ve kişilerin katılımlarını paraya değil dostluklara çevirmek amacındayız.

SSL Destekli Sohbet Applet

Bu başlık altında sizlere her ne kadar sohbet ortamıda olsa ssl neden gereklidir bundan bahsetmeye çalışacağız. SSL Güvenliği herşeyden önce web sitelerinin yeni google kriterlerine uyması adına bir şart. Aynı zamanda verileriniz şifreli halde olacağı için bilgileriniz herhangi birilerinin eline geçemez.

Global Sohbet ve Oyun Kanalları

Hemen hemen her sunucuda bulunduğu gibi Sohbet Alemi IRCd Network olarak bizimde sunucumuzda oyun ve sohbet kanalları mevcuttur. Global sohbet odalarımızda muhabbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek kuralımız seviye ve saygı. Dilerseniz çeşitli oyun odalarımız da kelime türetebilir , bulmaca çözebilir , kelimeleri tamamlayabilirsiniz.

Sohbet Radyo Kesintisiz Müzik Canlı Dinle

Alem Sohbet canlı müzik dinle özelliği ile online dj arkadaşlarımızdan istek şarkı talebinde bulunabilirsiniz. Bu sebeple radyo programcılarımız sürekli listelerini güncel tutmakta. İstek hattından talep ettiğiniz müzik parçalarını ister sunucu içindeki diğer geveze sohbet severlere isterseniz de kendi arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz. Bir de Radyo TR oto dj’mizden bahsedelim ki sizlere 7/24 kesintisiz müzik hizmeti sunmakta.

SohbetAlemi.Net Alem Sohbet Görsün Sloganı ile Sohbet siteleri listesinde yerini almış bulunmaktadır saygılarımızla.

MUHABBET BURADA SENDE KATIL ARAMIZA

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


aLem Sohbet

Bedava sohbet net şekilde sizler için ayarlanmıştır. Ücretsiz sohbet sitesi olarak trsohbet odalarımız da sizleride bekliyoruz.

Sosyal Medya

Facebook

Twitter